Zobrazit větší

KREDUM® Hynek Kalista Dámský kovaný prsten Fici - velikost 51 - KS1016-51

8596403302312

A5:782 (pro objednávky)

Nové

Netradiční snubní prsten je nejprve ručně broušený a následně povrchově upravený. Originalitu propůjčuje prstenům kontrast mezi povrchy...

Více informací:



Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 15 dnů od objednávky.



Cena: 2 095 Kč

Více informací:

KREDUM® Hynek Kalista Dámský kovaný prsten Fici - velikost 51 - KS1016-51 - Prsteny - Yes Hodinky .cz

KREDUM® Hynek Kalista Dámský kovaný prsten Fici - velikost 51 - KS1016-51

Vlastnosti pro toto zboží:

  • velikost: 51 mm
  • určení: dámský
  • druh kamene: bez kamene
  • druh šperku: snubní


Netradiční snubní prsten je nejprve ručně broušený a následně povrchově upravený. Originalitu propůjčuje prstenům kontrast mezi povrchy mat/hrubý mat* obroučka je bez spoje - kovaný plný prsten* lednoduchá linie bez zbytečných ozdob* bezúdržbová ocel a zachovává si svůj vzhled* prsten z nerezové oceli. - nealergický, odolný, originální* foto pouze ilustrativní, již dodaných prstenůSnubní prsteny lze vyrobit s příplatkem v expresních termínech dodání do 3 týdnů - příplatek 30%dodání do 2 týdnů - příplatek 50%dodání do 1 týdne - příplatek 70%dodání do 48 hodin - příplatek 80%UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k tomu, že jsou damaškové snubní prsteny vyráběny na míru dle individuálních požadavků zákazníka, vyžadujeme zpravidla úhradu zálohy ve výši 50% z hodnoty snubních prstenů.Děkujeme z;a pochopení !

Kategorie zboží sportovního zboží: .cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Šperky | Prsteny


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží KREDUM® Hynek Kalista Dámský kovaný prsten Fici - velikost 51 - KS1016-51 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz